KONST / Litografier / Färglitografi 12178548
nr 1217 8548
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga, Löst blad, bladets mått: 56x38
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:29:29
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr